Obróbka stali

Zapotrzebowanie na profesjonalną obróbkę stali dotyczy wielu branż. Stale konstrukcyjne wykorzystywane są przede wszystkim do budowy konstrukcji hal, dachów, garaży i wielu innych obiektów. Didex-Stal przyjmuje zlecenia na obróbkę stali konstrukcyjnej oraz nierdzewnej, oferując szybkie terminy realizacji, atrakcyjne warunki współpracy oraz doskonałą jakość obrabianych elementów stalowych.

Obróbka stali konstrukcyjnych

Zastosowanie stali konstrukcyjnych w budownictwie, architekturze, konstrukcji maszyn oraz wielu innych dziedzinach przemysłu, wymaga jej odpowiedniej obróbki w celu zapewnienia odpowiednich parametrów. W naszej firmie wykonujemy szereg czynności z zakresu kompleksowej obróbki stali konstrukcyjnych, począwszy od jej cięcia, poprzez wiercenie, gięcie, a także szlifowanie i inne procesy niezbędne do zapewnienia odpowiednich wymiarów, kształtów i struktury powierzchni.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obróbce stali konstrukcyjnej, które w połączeniu z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń i maszyn sterowanych numerycznie, gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Naszym priorytetem od początku istnienia firmy na rynku było i jest zapewnienie wysokowydajnej produkcji przy jednoczesnym zachowaniu pełnej automatyzacji wszystkich procesów. Osiągnięcie tych celów możliwe jest dzięki nieustannym inwestycjom w posiadany park maszynowy oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów w trudnej materii, jaką jest obróbka CNC stali. Realizujemy zlecenia od firm działających na terenie kraju oraz za granicą, do każdego zadania podchodząc w sposób indywidualny, zapewniając optymalne rozwiązania pod kątem jakości i niezbędnych parametrów.

Obróbka stali nierdzewnej

obróbka stali maszynowo

Ze stali nierdzewnej wykonywane są nie tylko elementy wyposażenia domów i obiektów, takie jak balustrady, uchwyty, barierki, akcesoria meblowe i wiele innych. Stal nierdzewna wykorzystywana jest, m.in. do produkcji sztućców, akcesoriów chirurgicznych czy poszczególnych części do maszyn. Dynamiczny rozwój obróbki i zastosowań tego rodzaju tworzywa spowodował, że obecnie na rynku korzysta się z ponad 100 gatunków stali nierdzewnej. Nieustannie rośnie także zapotrzebowanie na nowoczesne technologie w zakresie obróbki CNC popularnej „nierdzewki”. Z naszych usług w tym zakresie korzystają, m.in. firmy z sektora przemysłu chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, samolotowego czy hydraulicznego. Wszystkim naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę z wykorzystaniem naszych tokarek, frezarek, wiertarek oraz innych maszyn stacjonarnych i przenośnych. Na życzenie naszych partnerów realizujemy zarówno standardowe zadania w dziedzinie obróbki skrawaniem, jak i specjalistyczne zlecenia na spawanie stali nierdzewnej, laserowe wycinanie oraz szereg innych procesów technologicznych. Tym, co wyróżnia ofertę Didex-Stal spośród konkurencyjnych firm, jest:

  • wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja w branży,
  • szybkie terminy realizacji,
  • możliwość obróbki stali nierdzewnej w dużych nakładach oraz pojedynczych egzemplarzach,
  • zastosowanie niezawodnych, w pełni zautomatyzowanych obrabiarek CNC,
  • wysokowydajna, ekonomiczna produkcja,
  • gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi w rozsądnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat realizowanych przez nas usług, czasu ich wykonania, a także odnośnie do warunków współpracy.