Obróbka laserowa i cięcie metali

Firma Didex-Stal specjalizuje się w nowoczesnych technologiach obróbki skrawaniem metali. Nasze kompetencje obejmują cięcie blachy laserem, toczenie, gwintowanie, frezowanie i wiele innych. Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w specyficznej branży, jaką jest obróbka blach.

Dysponujemy zaawansowanymi urządzeniami do obróbki stali, które umożliwiają nam precyzyjne cięcie blach, wycinanie laserowe oraz toczenie. Dzięki wręcz niespotykanej dokładności, obróbka CNC pozwala perfekcyjnie spełnić wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Laserowe cięcie metali znajduje szerokie zastosowanie, m.in. w automatyce, lotnictwie, elektronice oraz motoryzacji.

Oferowana przez nas obróbka laserowa metali jest wykonywana sprawnie i fachowo, przy użyciu wydajnych urządzeń renomowanych producentów. Jednocześnie, zatrudniając ekipę doświadczonych pracowników, wszystkie prace z zakresu cięcia profili i spawania CNC, realizujemy w krótkim czasie, zawsze trzymając się ustalonych z klientem terminów oddania zlecenia.

Nasze usługi

Cięcie blachy i metalu (aluminium, stali i innych metali)

Wykonujemy laserowe cięcie blachy i aluminium, realizując zarówno jednostkowe, jak i wielkoseryjne zlecenia. Tego typu obróbka stali znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu – z naszej usługi cięcia blach laserem korzysta m.in. motoryzacja, automatyka oraz elektronika.

Cięcie profili

Na potrzeby inwestorów z różnych sektorów wykonujemy profesjonalne laserowe cięcie profili. Jest ono szybsze i bardziej wydajne od tradycyjnego cięcia profila, a uzyskane w ten sposób wykroje posiadają gładkie krawędzie. Tego rodzaju obróbka blachy może być stosowana do profili wykonanych z różnorodnych materiałów.

Cięcie metali laserem i obróbka laserowa

Laserowe wycinanie blachy to nowoczesna i niezwykle popularna usługa, która jest wykorzystywana w wielu obszarach przemysłu. Naszą specjalnością jest profesjonalne cięcie metali laserem, takich jak mosiądz, miedź i aluminium. Obróbkę laserową wykonujemy sprawnie, z należytą dokładnością i starannością.

Spawanie CNC

Jako sprawdzona firma specjalizująca się w obróbce metali, wszystkim klientom zapewniamy spawanie CNC na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i innowacyjnym maszynom, mamy możliwość spawania CNC we wszystkich technologiach stali konstrukcyjnych, nierdzewnych oraz aluminium.

Obróbka CNC

Oferujemy profesjonalną obróbkę CNC, m.in. frezowanie, toczenie, gwintowanie oraz spawanie. Obróbka CNC skrawaniem jest przez firmę Didex-Stal wykonywana przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu, umożliwiając szybką i precyzyjną realizację każdego zlecenia.