Obróbka CNC

Didex-Stal jako firma z wieloletnim o doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na runku oferuje obróbkę CNC przy użyciu najnowocześniejszych obrabiarek i maszyn sterowanych numerycznie. Swoją ofertę adresujemy do klientów indywidualnych i firm, dostarczając najwyższą jakość przy zapewnieniu szybkich terminów realizacji oraz atrakcyjnych warunków współpracy.

Czym jest obróbka CNC?

Profesjonalna obróbka CNC metali oraz innych rodzajów tworzywa to proces polegający na kształtowaniu materiałów za pomocą obrabiarek sterowanych numerycznie. Wykorzystanie tej technologii pozwala na uzyskiwanie powtarzalnych, jednolitych przedmiotów, spełniających najbardziej restrykcyjne standardy w zakresie wymiaru, kształtu i struktury. Urządzenia do obróbki skrawaniem to nowoczesne, sterowane komputerowo podzespoły, co umożliwia wykonywanie detali zgodnie ze specyfikacją klienta. Do najważniejszych procesów obróbki CNC zalicza się: toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, klejenie, cięcie, wycinanie, gięcie oraz inne, specjalistyczne czynności, jakie umożliwia zastosowanie obrabiarek sterowanych numerycznie.

Zalety obróbki CNC

Do podstawowych korzyści uzyskiwanych dzięki obróbce CNC zaliczyć należy niezwykle szerokie możliwości w zakresie kształtowania stali, blach, tworzyw sztucznych oraz innych materiałów. Stosowane przez nas obrabiarki zapewniają bardzo szerokie możliwości w zakresie konfiguracji, dzięki czemu możliwe jest bardzo precyzyjne oraz powtarzalne uzyskiwanie kształtów poszczególnych detali. Wysoka wydajność maszyn i urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej pozwala znacznie skrócić i zoptymalizować czas obróbki dużych partii elementów, co przyspiesza proces produkcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych tokarek, frezarek i wiertarek, możliwa jest ekonomiczna obróbka CNC gwarantująca znaczną minimalizację ilości materiału odpadowego.

Toczenie CNC

Toczenie jest jednym z najczęściej wykonywanych procesów z dziedziny obróbki numerycznej. W odróżnieniu od konwencjonalnych obrabiarek, zastosowanie tokarek CNC pozwala na skrawanie najbardziej niestandardowych kształtów z dużą precyzją. W naszej firmie przyjmujemy zlecenia na toczenie przedmiotów o prostej i skomplikowanej geometrii, z uwzględnieniem wszystkich parametrów i specyfikacji technicznych. Stosowane przez nas tokarki pozwalają na pełną kontrolę parametrów procesu toczenia, znacznie skracając czas obróbki, przy zapewnieniu doskonałej jakości toczonych powierzchni.

Frezowanie CNC

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny, doskonale wyposażony park maszynowy pozwalają nam przyjmować zarówno typowe, jak i niestandardowe zlecenia na frezowanie wszelkiego rodzaju materiałów: począwszy od różnych gatunków stali, poprzez tworzywa sztuczne, aż po metale kolorowe. Obsługiwane przez nas frezarki umożliwiają zarówno konwencjonalną obróbkę 2D, jak i frezowanie w trzech osiach. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą precyzją, zapewniając trwałą i powtarzaną obróbkę elementów oraz przestrzeganie ustalonych terminów. Dokładność obróbki, duża powierzchnia stołów roboczych frezarki, specjalistyczny pomiar detalu oraz możliwość frezowania dowolnych kształtów, to tylko niektóre korzyści gwarantowane przez naszą firmę.

Inne metody obróbki

Oferta Didex-Stal w zakresie obróbki CNC nie ogranicza się wyłącznie do frezowania oraz toczenia. W szerokiej gamie naszych usług wykonywanych z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i obrabiarek sterowanych numerycznie znajduje się, m.in.: przecinanie i gięcie blach, obróbka stali nierdzewnej i konstrukcyjnej, gwintowanie, klejenie, wiercenie oraz wiele innych usług. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania – nasze rozwiązania z pewnością w pełni odpowiedzą na Twoje potrzeby.