O firmie

O nas

Firma Didex-Stal istnieje na rynku od 2000 roku.
Od samego początku zajmujemy się produkcją garaży blaszanych.
Dzięki konsekwentnej realizacji założonej strategii jesteśmy aktualnie największą w Europie firmą wyspecjalizowaną w obróbce stali, do której należy:

  • cięcie laserem,
  • zrobotyzowane spawanie,
  • gięcie blach,
  • produkcja konstrukcji stalowych.

Efektem dynamicznego rozwoju naszej firmy jest posiadanie bardzo dużego asortymentu stali oraz rozbudowany park maszyn.

Jak działamy?

Każdego roku firmę DIDEX-STAL wybiera kilkadziesiąt tysięcy klientów z Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej, jako wykonawcę różnego rodzaju konstrukcji stalowych, standardowych oraz według indywidualnych projektów zamawiających.

Nasza firma posiada największą flotę samochodów dostawczych, przystosowanych do przewożenia produktów oraz konstrukcji stalowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim terminie dostarczyć zamówienie do każdego miejsca w kraju i Europie.

Podstawą działania naszej firmy jest niezwykle dobrze zgrany zespół osób kompetentnych w pełnionych przez siebie funkcjach, służących radą w zakresie doboru i odpowiedniego wykorzystania produktu z naszej oferty.

Szybki wzrost

Nasza współpraca celuje w realizację różnorakich projektów i wprowadzanie ich na rynki europejskie.

Najwyższa jakość

Wykonujemy produkty ze stali czarnej, galwanizowanej, nierdzewnej, aluminium, profili i rur. Wszystkie elementy wytwarzane są z najwyższą starannością i dbałością.

Tradycje

DIDEX-STAL, to firma o tradycjach rzemieślniczych, co zapewnia jej stały rozwój, a naszym Klientom zaufanie do naszych produktów oraz umiejętności.