Obróbka i gięcie blach

Prasa Krawędziowa AMADA typu HFE M2 170-4/4/A do gięcia stali

Dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, nasz park maszynowy wzbogaciliśmy o profesjonalną Prasę Krawędziową AMADA, która pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie obróbki blach. Urządzenie to umożliwia sprawne i szybkie gięcie blachy, spełniając przy tym wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz wymagania technologiczne. Dzięki temu oferowana przez nas obróbka jest niezwykle precyzyjna, a otrzymane elementy z blachy są idealnie dopasowane do pozostałych części wyrobu końcowego i zaskakują najwyższą jakością wykonania.

Naszą specjalnością jest wykonywanie wysokiej jakości elementów giętych dla różnych sektorów przemysłu i gospodarki. Dzięki wykwalifikowanej załodze pracowników, którzy posiadają wszelkie niezbędne umiejętności oraz kompetencje do obsługi zaawansowanej technologicznie prasy krawędziowej, jesteśmy w stanie realizować obróbkę blachy nawet w przypadku niestandardowych wymiarów.

Nasze usługi z zakresu obróbki i gięcia blach sprawdzą się wszędzie tam, gdzie są wymagane solidne i precyzyjnie wykonane metalowe elementy, bez odkształceń materiału.

Prasa Krawędziowa AMADA typu HFE M2 170-4/4/A opierając się na technologii CNC oferuje możliwość wykonywania usług polegających na bardzo dokładnym zaginaniu blach nawet dla skomplikowanych kształtów..

Wykorzystanie tak zaawansowanej technologicznie prasy krawędziowej pozwala na dokładne gięcie blach o różnej twardości, w tym także materiałów z aluminium, stali konstrukcyjnej oraz nierdzewnej

Podstawowe parametry materiału wsadowego przeznaczonego do cięcia laserem:

  • nacisk do: 1700kN
  • długość gięcia do: 4200 mm

Gniemy

  • blachy o grubości do 6 mm
  • blachy ryflowane (żeberkowe)

Zalety naszych usług w zakresie obróbki blach::

  • gwarancja 100% powtarzalności gięcia elementów nawet przy produkcji dużych serii
  • brak zarysowań giętych elementów
  • gięcie skomplikowanych kształtów
  • projektowanie komputerowe 3D pozwalające dokładne gięcie elementów oraz brak odpadu materiałów
  • szybkość wykonywania zleceń
  • pełna kontrola procesu produkcji

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, realizujemy zamówienia zarówno o charakterze jednostkowym, jak i seryjnym. Wyceny związane z obróbką i gięciem blach sporządzamy indywidualnie, biorąc pod uwagę długość, a także grubość materiału. W ten sposób jesteśmy w stanie dokładnie oszacować, ile będzie Państwa wynosiła obróbka blachy.