Garaż blaszany 4×6

Jeden z najbardziej popularnych, jednostanowiskowych garaży blaszanych o wymiarach 4 x 6 m cechuje się nie tylko niską ceną, która dla wielu klientów ma duże znaczenie, ale również krótkim czasem montażu, wszechstronnością zastosowania oraz bardzo solidnym wykonaniem. Starannie, ze szczególną dbałością o każdy detal tworzona przez nas konstrukcja garażu blaszanego 4 x 6 m stanowi estetyczną, bezpieczną oraz odporną na skrajne warunki atmosferyczne osłonę dla samochodu, a także pojazdów jednośladowych oraz podręcznych narzędzi. Co więcej, z gwarancją wieloletniego użytkowania.

Biały garaż blaszany

Z uwagi na różnorodne oczekiwania w zakresie szczegółów konstrukcyjnych oraz materiałowych dla pokryć ściennych i dachowych zamówienia realizujemy w przedziale 2 do 14 dni. Przy czym istnieje możliwość ich dostawy na terenie całego kraju naszym transportem. Garaże blaszane 4 x 6 m jako gotowy produkt mocowane są do podłoża we własnym zakresie i zgodnie z naszymi zaleceniami.

Garaż blaszany w różnych kolorach

Dla potrzeb aranżacji i estetyki otoczenia miejsca posadowienia garażu pokrycia ścienne, dachowe oraz drzwi mogą występować w wybranych przez zleceniodawcę kolorach powłok akrylowych połysk lub mat, zgodnych z dostępną paletą RAL.